خانه / رپورتاژ / طراحی بهترین بنر های تبلیغاتی در پارسی طرح ایرانیان

طراحی بهترین بنر های تبلیغاتی در پارسی طرح ایرانیان

طراحی بهترین بنر های تبلیغاتی در پارسی طرح ایرانیان

طراحی بهترین بنر های تبلیغاتی در پارسی طرح ایرانیان­
طراحی بهترین بنر های تبلیغاتی

وقت میخواهید در عرصه تبلیغات فعال باشید ، داشتن یک طراحی بنر سایت که از سطح طراحی خوبی بر گرفته باشد ، بسیار مهم است . شاید ببینید که روزانه سایت های زیادی هستند که برای نمایش آگهی شان طرح های متفاوتی را ایجاد می کنند و در کمپین های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می دهند ، اما چیزی که آشکار است نبود یک برنامه مشخص برای ساخت این کمپین هاست . البته در دو سه سال اخیر روند رو به رشد بوده اما همچنان کافی نیست و باید با دقت بالاتری طراحی ها صورت گیرد .

تنها در تبلیغات یک طراحی بنر سایت اهمیت ندارد ، مجموعه از اقدامات کنار یکدیگر هستند روند یک کمپین را شکل می دهند تا برند شما به خوبی نمایش داده شود .

تبلیغات باید یک  چارچوب مشخصی داشته باشد . هدفی را تعیین کنید و برای آن تا انتهای مسیر آگهی تان برنامه داشته باشید . برخی ها صرفا تصمیم میگیرند در یک سایت تبلیغ انجام دهند ، اما فارق از این اینکه این کار می تواند چه نتایج مثبت یا منفی برای شان به همراه داشته باشد .

طراحی بهترین بنر های تبلیغاتی
طراحی بهترین بنر های تبلیغاتی

در مجموعه ی پارسی طرح ایرانیان ، که تیمی مجرب متشکل از طراحان بی نظیر و خلاق ، تیم پشتیبانی منحصر به فرد قرار دارند . نمونه های زیادی از تبلیغات بنری قرار داده شده است . در این نمونه ها ، لوگوی برند های مطرح به چشم می خورد که به مجموعه پارسی طرح ایرانیان اعتماد کرده اند و در سال های متواری با این مجموعه همکاری داشته اند .

این همکاری و از طرفی دیگر وظیفه شناسی مجموعه پارسی طرح ایرانیان باعث وسیع تر سازی خدمات این مجموعه شده است . به طوری که امروزه در زمینه تولید و تهیه محتوای آموزشی با کیفیت برای افرادی که تمایل دارد نرم افزارهای گرافیکی را فرا بگیرند فراهم ساخته است . از سوی دیگر بستری را آماده کرده است که افرادی از مالی توان پرداخت هزینه بیشتر برای کلیه خدمات طراحی گرافیک را ندارند ، با استفاده وب سایت پارسی طرح پلاس ، نسبت به دانلود طرح های psd با قیمت یک دهم هزینه اختصاصی ، یک طراحی حرفه ای دریافت کنند .

این مجموعه به صورت حرفه ای در شاخه های گوناگون طراحی گرافیک فعالیت میکند . اما به صورت تخصصی طراحی بنر تبلیغاتی را در دستور کار خود قرار داده است . به همین دلیل وقتی شما وارد وب سایت می شوید و در نمونه کار مشاهده می کنید تنها طرح های بنر به تعداد زیادی قابل مشاهده است .

هم اکنون از وب سایت پارسی طرح ایرانیان بازدید نمایید .

درباره ی admin