خانه / تلگرام / جزئیات پرونده خودرویی ۲ نماینده مجلس

جزئیات پرونده خودرویی ۲ نماینده مجلس

جزئیات پرونده خودرویی ۲ نماینده مجلس

|جزئیات پرونده خودرویی ۲ نماینده مجلس از استوانیا|

به نقل از جهان نيوز، احمد بیگدلی نماینده شهروندان و مردم شهر خدابنده در مجلس شورای اسلامی، در مورد بازداشت دو نماینده مجلس، اظهار داشت: موضوعی که سه ماه می باشد مطرح شده و همچنین بر اساس پیگیری‌های که از هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان و همچنین جاهای متنوع و گوناگون و مختلف انجام دادیم متوجه شدیم که هیأت نظارت اعلام کرده که در سال شمسی ۹۶ آن موضوع مطرح شده می باشد.

او همچنین افزود: بر اساس بررسی کردن‌هایی که هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان انجام داده می باشد آن دو نماینده را تبرئه کردند و همچنین در واقع از سوی هیأت نظارت آن نمایندگان تبرئه شدند و همچنین آن موارد را خارج از حیطه وظایف نمایندگی تشخیص ندادند.

نماینده شهروندان و مردم شهر خدابنده در مجلس با اشاره به جزئیات بازداشت دو نماینده مجلس خاطرنشان کرد: به هر حال هنگام و زمانی که عده‌ای به نمایندگان رفت و آمد و مراجعه می‌کنند همه ما هر روز خدا حداقل ۴۰ نامه داده و همچنین توصیه می‌کنیم تاکارشان را انجام دهند. 

بیگدلی ادامه داد:‌ به هر حال در آن میان فردی به واسطه یکی از نمایندگان دیگر به دو نماینده (محمد عزیزی و همچنین فریدون احمدی) معرفی شده و همچنین بر اساس بررسی کردن گرفته شده متوجه شدیم که فردی از سوی یکی از نمایندگان به آن دو نماینده معرفی شده می باشد.

او همچنین خاطرنشان کرد: ما متوجه شدیم فردی یکی از نمایندگان واسطه شده و همچنین فردی که کارش دچار مشکل شده بود، به آن دو نماینده معرفی شده‌ و همچنین آن دو نماینده با توجه به وظایف نمایندگی‌شان موظف شدند تا به وزارت خانه صنعت معرفی می شود. آنها به صورت مکتوب و همچنین شفاهی آن فرد را به وزارت صمت معرفی کردند.

نماینده شهروندان و مردم شهر زنجان در مجلس با اشاره به دیگر جزئیات پرونده مذکور عنوان کرد: فردی که به وزارت صمتمعرفی شده، قراردادی داشته می باشد و همچنین تعدادی خودرو داشته و همچنین ۸۰ قسمت و بخش خودروها را قبل از آنکه سفارشی شوند، تحویل گرفته بوده می باشد ولی باید توجه داشت با توجه به مسائلی که بین سایپا و همچنین آن فرد وجود داشت نمایندگان واسطه شدند و همچنین توصیه‌ای داشتند که کل آن خودروها تحویل داده می شود.

بیگدلی گفت: جهت ما نمایندگان هر روز خدا ۲۰- ۳۰ مورد از موارد مشابه آن موضوع اتفاق می‌افتد حتی ریاست مجلس نیز گاهی سفارش‌هایی می‌کند تا جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر اقدام می شود. 

او همچنین خاطرنشان کرد: من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم آیت‌الله رئیسی ریاست قوه قضائیه به عدالت برخورد می‌کند و همچنین خواهشی که از او داریم آن می باشد که آن پرونده را یا شخصا وارد شدن کنند یا با دقت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری و همچنین بیشتری بررسی کردن می شود چرا که اینها نمایندگان مجلس خواهند بود و همچنین بحث شان شهروندان و مردم شهر و همچنین مجلس و همچنین نمایندگان مطرح می باشد.

نماینده شهروندان و مردم شهر زنجان در مجلس بر همین اساس اضافه کرد: اطمینان داریم که با مشخص شدن ابعاد آن موضوع حتما با تفکراتی که آقای رئیسی دارد عدالت اجرا خواهد شد و همچنین هم نمایندگان بازداشت شده و همچنین هم مجلس و همچنین شهروندان و مردم شهر دنبال اجرای عدالت خواهند بود.

بیگدلی ادامه داد: پرونده نمایندگان هنوز به صورت کامل بررسی کردن نشده و همچنین امیدوارم با بررسی کردن کامل‌تر و همچنین مشخص شدن همه ابعاد آن هم و همچنین آنکه چه سالی اینها را معرفی کردند و همچنین چه کاره بودند و همچنین چرا در وزارت خانه آن اتفاق رخ داده کامل روشن می شود و همچنین بر اساس عدالت اراده و تصمیم راسخ‌گیری صورت گیرد. بایستی و حتما روشن می شود که نقطه‌ای که آن نمایندگان پیگیری کردند چند قسمت و بخش مشکلاتی که در مجموع وزارت صمت و همچنین یا شرکت سایپا در مورد فروش خودرو و همچنین محصولات خود اتفاق رخ داده می باشد،‌بوده و همچنین آن نیازمند فرصت مناسب و همچنین بررسی کردن دقیق‌‌تر می باشد لذا امیدواریم برقراری عدالت انجام می شود و همچنین مطمئنا آن دو نماینده نیز از عدالت گریز و فرار نخواهند کرد.

او همچنین در پاسخ به آن سؤال که با توجه به آنکه نماینده سومی در آن پرونده دست داشته چرا از او سؤال نکرده‌اند و همچنین یا مورد بازخواست قرار نگرفته می باشد؟ گفت: اتفاقا بنده دیروز شنیدم که یکی از نمایندگان دیگر نیز وجود دارد که در آن پرونده دست داشته می باشد.

نماینده شهروندان و مردم شهر زنجان در مجلس گفت:‌هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان آن سه نماینده مجلس را تبرئه کرده می باشد ولی باید توجه داشت ریز مسائل پرونده آنها را خبر ندارم.

بیگدلی خاطرنشان کرد: به هر حال در شهرستان، تهران و همچنین بعضی مواقع ما از استان‌های دیگر رفت و آمد و مراجعه کننده داریم تا کارشان انجام می شود.

او همچنین بر همین اساس گفت: آن اصلا از وظایف نمایندگان می باشد بر اساس اطلاعاتی که کسب کردم و همچنین صحبت‌هایی که با دو نماینده بازداشت شده داشتم گفتند طرفی که مورد داشته را نماینده سومی به آنها معرفی کرده می باشد. چرا که آن دو نماینده افراد کمیسیون صنایع بودند و همچنین ارتباط بهتری با وزارت صمت و همچنین دستگاه‌های ذیربط داشتند. ولی باید توجه داشت در اصل نماینده سوم، آن فرد واسطه را که حالا می‌گویند تخلف کرده می باشد به آن دو نماینده بازداشت شده معرفی نموده اند.

او همچنین در خاتمه عنوان کرد: آن هم دو نماینده به احترام شهروندان و مردم شهر و همچنین همکارمان پیگیر کار او شدند و همچنین چند بار به وزارت خانه زنگ زدند و همچنین با توجه به ارتباطاتی که وجود داشت خواستند که کار او انجام می شود.

نوشته جزئیات پرونده خودرویی ۲ نماینده مجلس اولین بار در تلگرامرز. پدیدار شد.

جزئیات پرونده خودرویی ۲ نماینده مجلس در تاریخ ۲۰۱۹-۰۸-۲۶ ۲۳:۲۵:۴۵ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

احتمال نقش رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی در حمله به تاسیسات نفتی عربستان

احتمال نقش رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی در حمله به تاسیسات نفتی عربستان |احتمال …