خانه / مقالات / مانتوهای ورزشگاهی، مد مخصوص جام جهانی در ایران

مانتوهای ورزشگاهی، مد مخصوص جام جهانی در ایران

در مراسمی رسمی با اصحاب رسانه از مانتوهای ورزشبعضی در مرکز تخصصی مد ینگ نمایش زنده (ویولت) رونمایی به عمل آمد. در این مراسم از چهار نوع مانتوی ورزشبرخي با عنوان «آرک ایرانی»،«مانتوزا»،پانچویوز» و«مانتویوز» رونمایی شد.

این كار در حالی انجام شد که حمید قبادی – دبیر کارگروه ساماندهی مد و لبـاس اظهار کرد: بر طبـق پروگرام ‌ریزی که دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد و لبـاس ، انجام داده‌ است، سه موسسه با نام‌های «مدینو»، «ویولت» و«به‌پوشی» برای برگزار کردن نمایش زنده لبـاس ‌های ایرانی اسلامی معرفی شدند. این مراکز بعد از گذراندن دوره‌های روش ی و طی کردن مراحل قانونی، مجوز ضروری را جهت برگزاری نمابش زنده‌ی لبـاس ایرانی اسلامی دریافت کرده ‌اند.

قبادی همين طور بیان کرد: متقاضیان حقیقی و حقوقی که خواهان اجرای نمایش برای کالاها برند خود هستند ، می‌توانند از طریق این موسسات اقدام کنند. این موسسات جهت نمایش البسه‌ی آن‌ها می‌توانند كار کنند. نمایش لبـاس در تعدادی از مراکز واجد شرایط که شناسایی شده‌است برگزار می‌شود؛ مانند برج میلاد، برج آزادی، تالار وحدت و… در حال حاضر ۳۰ مرکز جهت برگزاری اجرای زنده شناسایی شده که موسسات نام برده می‌توانند پروگرام ‌های خود را در این مراکز انجام دهند.

دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس ادامه داد: متقاضیان برای هر اجرای نمایش زنده‌ی لبـاس نیازمند کسب مجوز هستند همه‌ی امور مربوط به کسب مجوز و اجرا توسط موسسات انجام می‌شود. اما منعی برای افزوده شدن موسسات دیگر به این سه موسسه برای اجرای نمایش زنده وجود ندارد. مشروط بر اینکه آیین‌نامـه ‌ی مربوط به این کار را رعایت کرده و جزییات نحوه‌ی برگزاری این برنامـه ، نحوه‌ی گزینش میزبان و… را روش ببینند در چارچوب عمل کنند. اکنون در حال بررس درخواست ‌های متقاضیان هستیم که به تعداد موسسات بی‌افزاییم.

او درباره ‌ی نحوه‌ی اجرای نمایش زنده جهت زنان شرح داد: در این وهله نمایش زنده‌ی ویژه‌ی بانوان خواهیم داشت ولی در مراحل بعدی تصمیم داریم امکان برگزاری نمایش زنده برای اجتماع زنان را با رعایت ضوابط و اصول فراهم کنیم که دیگر تنها ویژه‌ی زنان نخواهد بود.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه آدینا

دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه آدینا مبلمان اداری آدینا ، با دارا بودن پرسنل متخصص در واحد …