خانه / مقالات / درب ضد سرقت و انواع درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران

درب ضد سرقت و انواع درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران

در مدتی که در رابطه با درب های ضد سرقت کار می کنم بسیار زیاد دیدم و شنیدم که خریداران عزیز با توجه به صحبتهای همکاران ما وتحقیقاتی که در مورد درب های ضد سرقت انجام داده اند پرسشها ی را بیان می کنند بر موارد ی تکیه می کنند که هرچند این پارامترها درگزینش درب ضد سرقت تاثیر گذارهستند ولی به تنهایی کافی نمی باشند . به همین بهتر دانستم که در ابتدا عبارت درب ضد سرقت را به چالش کشیده انواع درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران معرفی گردد بعد از آن در نوشتارهای بعدی که در بخش مقالات وب سایت می توانید آنها را تحقيق کنید به ارزیابی ساختار درب های ضد سرقت و پارامترهای مهم جهت گزینش انواع درب ضد سرقت پرداخته شود.
درب ضد سرقت؟!!!!!!!!!


درب ضد سرقت

در ضد سرقت,درب ضد سرقت,درب های ضد سرقت

وقتی به وب وبسایت های تولیدکنندگان درب های پیش ساخته (ضد سرقت) دربقیه کشورها مراجعه می بکنید عنوانی که جهت این گونه درب های پیش ساخته (ضد سرقت) به کار برده شده است security door است که معادل فارسی آن درب ایمن است این در حالی است که درب ضد سرقت در فارسی معادل عبارت theft door anti است و همین نام گذاری مفرق در نظر ما برای گزینش درب پیش ساخته ایمن (ضد سرقت) اثر گذار خواهد بود ودرموارد ی باعث می شود بسياري از پارامترهای مهم دیگر را از یاد ببریم.
پوزش!

به فرد د بسیار زیاد زیاد کلمه درب ضد سرقت (anti theft door) به جای درب ایمن ( security door) بر خلاف میل شخصی درنوشتارها هم همچنان از واژه ی درب ضد سرقت استفاده خواهم کرد.

در ابتدا درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران را بدون توجه به بحث کیفی درب ها تنها با توجه به شکل ظاهری آنها دسته بندی خواهیم کرد.

و با تذکر به شکل ظاهری درب ضد سرقت می توان درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران را به صورت زیر دسته بندی کرد:
۱-درب های ضد سرقت تهیه چین

۲-درب های ضد سرقت تهیه ترکیه

۳-درب های ضد سرقت ایرانی

درب های ضد سرقت ایرانی از نظر ظاهری کاملا مشابه درب های ضد سرقت تهیه کشور ترکیه می باشند .اما در ایران درب هایی با ظاهر مشابه درب های ضد سرقت چینی هم تولید می شوند ولی تولید این سری از درب های ضد سرقت نسبت به درب های ضد سرقت مشابه ترک خیلی محدود تر است .

و به اجمال می توان گفت دربهای ضد سرقت به طور کلی از نظر نحوه تولید و شکل ظاهری به دو کشور چین ترکیه بر می گردد این در حالی است که درب های ضد سرقت چینی نیز از درب های ایتالیایی الگو برداری شده اند.

در ادامه ضروری به ذکر است تولید کنندگان درب های ضد سرقت طرح ترک در ایران همگی چارچوب های خود را در داخل ایران تولید کرده یا از تولید کنندگان داخلی خریداری می کنند و یراق آلات خود را عمدتا از کالاها تهیه کشور ترکیه استفاده می کنند اما رویه درب ها را گاهي مستقیما از ترکیه وارد می کنند گاهي از تولیدات داخل مصرف می کنند. اما استفاده از ورق های وارداتی لزوما یک امتیاز نیست و فقط به هزینه های بالای خرید دستگاه ها وبقیه ملزومات تولید گاهي ترجیح می دهند که بدین نحو عمل کنند،هرچند که اکثر فروشندگان درب های ضد سرقت کالاها ایرانی را به عنوان درب های ترک مونتاژ ایران معرفی می کنند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه آدینا

دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه آدینا مبلمان اداری آدینا ، با دارا بودن پرسنل متخصص در واحد …