خانه / مقالات / با مشاغل خانگی با درآمد بالا آشنا شوید

با مشاغل خانگی با درآمد بالا آشنا شوید

کار در منزل این روزها در همه جهان طرفداران بسیاری دارد چنانچه برای شما هم پیش آمده که از کار کردن برای افراد دیگر خسته شده اید و دلتان می خواهد کاری هرچند کوچک برای خودتان داشته باشید در پیدا کردن کارهای خانگی پردرآمد مصر هستید این گفت‌و‌گو را قطعا بخوانید.

هنر در خانه

ایران اکونومیست – اشتری، مدیر وب سایت مشاور اقتصادی می‌گوید: برای داشتن کسب و کار خوب نیازی به داشتن بنگاه اقتصادی یا دفتری با میز چند صندلی و خط تلفن در نهایت یک منشی نیست بلکه با داشتن حداقل امکانات از قبیل یک خط تلفن داشتن کارت ویزیت برای معرفی خودتان به خریداران کالا یا خدماتتان کافی است.
وی می‌گوید: یکی از شیوه‌های کسب و کار که امروزه در تمام جای جهان از اقبال بسیاری برخوردار است و روزبه‌روز به تعداد آنها اضافه می‌شود، کار در منزل است. تنها کافی است بدانید که قرار است از طریق خانه کار ‌کنید نه در خانه پس فضایی کاملا مجزا برای محل کارتان ایجاد بکنید و برخورد بهتر ی با مراجعین خود داشته باشید به گونه ای که ارتباط گیرنده از حرف با شما لذت برده این امکان را به شما بدهد تا بتوانید کالا و یا خدماتتان را به آنها عرضه بکنید . بهتر است همان گونه که برای پول ارزش قائل هستید برای زمان هم اهمیت قائل شوید.
اشتری در ادامه به معرفی برخي از کسب و کارهای خانگی که در طول سال‌های قدیم توانسته‌اند برای صاحبان آنها درآمد زایی بهتر ی داشته باشند پرداخت.
آشپزی، بسیار از ثروتمندان افراد مشهور از راه طبخ دستور غذایی ویِژگزینشه خودشان مشهور ثروتمند شدند پس اگر دست پخت بهتر ی دارید و افراد دیگر از آن تعریف می‌کنند بهتر است فرصت را از دست ندهید و دست به کار شوید. براي چه که امروز به خاطر موقعیت‌های شغلی و اینکه مردم بیشتر زمان خود را در خارج از منزل طی می‌کنند امکان آشپزی نداشته و شما به راحتی با تعدادی تراکت که در محل زندگی پخش می‌کنید می‌توانید صاحب یک کسب کار خانگی خوب شوید و آنرا بسرعت گسترش دهید.

صنایع دستی، اگر هنرمند هستید مثلا یک نقاش خطاط و یا با صنایع دستی مکانی خود مانند میناکاری یا قلم زنی و … غیره آشنا هستید می‌توانید شرایط بهتر ی برای داشتن شغلی مستقل آنهم بدون هزینه فراهم بکنید جهت چه که هنر همواره طرفداران ویِژگزینشه خودش را دارد. چنانچه بتوانید محصولات ویِژگزینشه منطقه خود را تولید بکنید بازاریابی بکنید یا در اختیار توریست‌ها گردشگران قرار دهید می‌توانید از طریق آن هم ثروتمند شوید هم به دیدنی ‌های تفریحی منطقه‌ای کمک کنید..

فروش، یکی دیگر از کسب و کار در منزل است. همواره لازم نیست شما تولید کننده باشید اگر نه دست‌پخت خوب ی دارید و نه هنر خاصی که آن را به کار گیرید می‌توانید کالا یا خدمت صاحبان صنایع کسب کار‌های خانگی را که حاضرند حقوق و پورسانت خوب ی برای فروش کالاها شان به فروشنده بدهند را به فروش برسانند برای اینکار می‌توانید از محله خودتان با خط تلفن شروع کنید بسرعت کارتان را گسترش بدهید.

مصرف از تکنولوژی، برای ایجاد یک کسب و کار خانگی هم این روز‌ها رونق بسياري پیدا کرده و روز‌به‌روز در حال گسترش است و منبع درآمد بسیار هاست در همین کشور خودمان با وجود تمام مشکلات سرعت اینترنت مصرف محدود خانواده های ایرانی بسیار ها از طریق کار اینترنتی ثروتمند شده اند شما هم اگر کمی ابتکار داشته باشید و خوره رایانه باشید می‌توانید پول پارو بکنید .

پس چنانچه به رایانه اینترنت علاقمند هستید، می‌توانید به طراحی وب، مرمت رایانه ،تایپ پایان‌نامه و یا خرید و فروش اینترنتی از طریق فضای مجازی فکر بکنید جهت چه که تنها نرخ ای که برای شروع کار ضروری دارید نرخ سیـستم های رایانه ی است.

آگهی نامه،برای خودتان یک نشریه کوچک چند صفحه ای تبلیغاتی تهیه بکنید ، با این کار می توانید صنایع شغل های موجود در محل تان را بهبقیه ین معرفی بکنید پول بهتر ی در بیاورید.

با این کار سه نفر منتفع می‌شوند؛صاحبان مشاغل محله شما با تعرفه ‌ای اندک کسب کارشان را معرفی می کنند، از طرف دیگر اهالی محل نیازهای خود را آسان تر پیدا می کنند و در نهایت شما با کمی بازاریابی نرخ کردن برای چاپ درآمد خوب ی بدست می‌آورید.

وی در ادامه می‌افزاید: به مسائل بالا می‌توانید شغل مشاور بازاریابی را هم اضافه بکنید ؛ به ویژه اگر در زمینه خاصی مثل وکالت، مشاغل صنعتی یا بازاریابی مارکتینگ تبلیغات دارای تجربه بسياري هستید می‌توانید از راه مشاوره آنهم تلفنی مانند کاری که من در حال حاضر انجام داده‌ام برای مالک درآمد شوید. خوبتر است ابتدا با ارائه مشاوره به آشنایان شروع کنید آنها در صورت استفاده از مشاوره شما و خوب یتشان شما را به دیگران توصیه کرده کم کم کارتان گسترش پیدا می‌کند.

وی در انتها اظهار داشت برای داشتن یک کسب و کار خانگی موفق باید مرکز کارتان را منزل خریداران کالایتان را دوست ها اقوام قرار دهید و در صورت موفق یت با تبلیغی که اطرافیانتان برای شما می‌کنند و با کمی چاشنی سعی بردباری دایره کارتان را گسترش دهید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه آدینا

دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه آدینا مبلمان اداری آدینا ، با دارا بودن پرسنل متخصص در واحد …